21 Temmuz 2007

İnteraktif Ajanslar E-Zirve

Dün Milliyet tarafından düzenlenen e-zirve için Güneşli'deki Milliyet binasının bahçesindeydik. Açıkçası tahminimden çok daha keyifli ve verimli bir etkinlik oldu. Başta Viki Habif olmak üzere tüm Milliyet ekibine buradan teşekkürler.

E-Zirve'ye ülkemizde online mecraya yön veren, çalışmalarıyla, projeleriyle bu sektöre yöne veren interaktif ajanslar davetliydi. iGOA'yı Muzaffer ve benim temsil ettiğimiz e-zirve'ye katılan diğer interaktif ajanslardan 41-29, C-Section, Litespell, Trafo ve Rabarba'yı sayabilirim.

Etkinlikde ve sonrasında bizim ofiste yaptığımız geyiklerde birşeyin çok önemli olduğuna birkez daha inandım. İnteraktif ajanslar kendi aralarında ne kadar çok iletişimde olursa bu sektör o kadar sağlam bir gelişme yakalayacak. Yaratılacak bu pozitif ortamın sektörün doğal parçası olan websitelerine ve portallere de faydası olacağı şüphesiz. İnteraktif ajansların fikir olarak beslediği ve yönlendirdiği web sitelerinin ve portallerin kullanıcılarına daha yakın duracağı ve başarılı olacağı da bir gerçektir.

Bu etkinlik ayrıca bir başka gerçeğin de göstergesi oldu; internet bir alternatif mecra değildir!

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Borga slm.

IGOA da dahil olmak üzere; istanbul, izmir ve ankara'daki hatrı sayılır tüm interaktif ajanslar ismi ve linkleri ile interaktif ajanslar websitesinde listelenmektedir. Bilgine ;)